Tektaşlar

Burcu Okut Jewellery'de, sade, zarif ve farklı tektaşları üst düzey mücevher işçiliği ile birleştiriyoruz. Özenle tasarlanan mücevherler altın ve platin gibi değerli madenlerden ve pırlantalardan oluşuyor. Pırlanta tektaşlara alternatif olarak safir, turmalin, morganite ve tanzanite gibi benzersiz doğal taşlar ile de mücevher yüzükleri ve tektaşları hazırlayabiliyoruz. 

Tektaşlarımızı sipariş üzerine ortalama olarak 15 gün içerisinde hazırlıyoruz. Mağazamızda örnek modellerimizi görebilir ve tasarımcılarımızın eşliğinde zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Pırlanta tektaşlarda istediğiniz karat ve özelliği belirleyebilir, renkli tektaş modellerimizde ise doğal taş koleksiyonumuzdan taşınızı seçebilirsiniz.

Ayrıca mağazamızda sınırlı sayıda direkt olarak satın alabileceğiniz tektaşlar da mevcuttur. 

Fiyat aralığımız seçeceğiniz modele, taşa ve karata göre değişecektir. Özellikle merak ettiğiniz modellerle ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için bilgi@burcuokut.com‘a mail atabilir ya da mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda tektaş koleksiyonumuzdan bazı örnekleri görebilirsiniz. Örnek modellerimizi görüp denemek için ise mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni modellerimizi instagram hesabımızdan aktif bir şekilde paylaşıyoruz. Bizi oradan da takip edebilirsiniz. @burcuokutjewellery

Morganite Yüzük. Tektaş Morganite

Farklı tasarım evlilik teklifi yüzüğü. Oval kesim pırlanta tektaş

Turmalin Tektaş. Turmalin ve Spinel doğal taşlı yüzük

Farklı vintage alternatif tektaş. Pırlanta tektaş

Turmalin Taşlı Yüzük. Siyah Tektaş

Emerald Pırlanta Tektaş. Altıgen Tektaş. Farklı ve Alternatif

Farklı pırlanta tektaş modelleri

Damla Turmalin Yeşil Tektaş yüzük

Morganite ve Turmalin Tektaş Yüzük. Doğal taşlı tektaş