ALTIN RENKLERI

Honey Gold

Alışılagelmiş altın renklerine yeni bir soluk getirdiğimiz imza rengimiz “Honey Gold / Bal Rengi Altın” sizler ile buluşuyor.

İlk kez 2016 yılında özel olarak hazırladığımız ve çıkış fikri Burcu Okut Jewellery’ye ait ; Honey Gold / Bal Rengi Altın modellerimiz, özgün ve öncü bir fikrin en güzel sonuçlarından ve tasarımlarımızın en beğenilen tamamlayıcılarından olması ile gurur duyuyoruz.

Sarı ve rose altın arasındaki özel tonu ile Honey Gold/Bal Rengi Altın, tüm farklı renklerdeki altın takılarınız ile rahatlıkla eşleşir ve bütün ten renkleri ile kusursuz uyum sağlar.

Honey Gold Bal / Rengi Altın herhangi bir altın kaplama değildir, Burcu Okut Jewellery tarafından özel olarak hazırlanan altın rengidir bu sebeple kullanım sırasında herhangi bir renk değişimi yaşanmaz.

Sahip olduğu yumuşak tonu ile şık ve sakin bir görünüm sunan Honey Gold / Bal Rengi Altın alyanslar uzun yıllar boyunca sizlere sevgi ile eşlik edecektir.


Rose Altın


Diğer altın renklerine göre daha sıcak tonlara sahip olan rose altın rengini Burcu Okut Jewellery’nin sade çizgisi ile buluşturduk.

Kızıl/ Pembe yansımaları azaltarak, daha yumuşak bir tona sahip kendi Rose Altın rengimizi yarattık. Çok sık ve severek çalıştığımız rose altın rengimiz, özenle seçtiğimiz pırlanta ve natürel taşlar ile olan uyumu nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Burcu Okut Jewellery olarak hazırladığımız vintage mücevher modellerimizde en çok kullandığımız renk olan Rose altın rengi, romantik tasarımlarımız için en sevilen altın renkleri arasındadır.

Bu özel tonlu rose altın rengini Burcu okut Jewellery’nin Honey Gold / Bal rengi altın ve beyaz altın renkleri ile de uyum içerisinde kullanabilirsiniz

Sarı Altın


En klasik tercihlerden olan sarı altın, günlük kullanımda en sevilen altın renklerindendir. Özellikle günlük takılarında sarı altın kullanan müşterilerimiz tarafından alyans seçimlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Sarı Altını, Honey Gold ve beyaz altın takılarınız ile uyum içerisinde kullanılabilirsiniz.


Beyaz Altın


Beyaz altın modern duruşu ile sevilen altın renkleri arasında yer almaktadır. Nötr bir görsele sahip beyaz altın, farklı altın renklerine sahip takılarınız ile uyum içerisinde kullanılabilir.

Yapısı gereği içinde sarı tonlar barındıran bu altın rengi, rodyum ile daha net gri/beyaz tona ulaşır.