GARANTİ ŞARTLARI

Burcu Okut Jewellery’den aldığınız her ürün tasarım ekibi tarafından özenle tasarlanıp, Burcu Okut atölyesi tarafından yüksek kalitede, üst düzey el işçiliği ile üretilmektedir. Marka standartlarımız gereği olan, ürünün en kusursuz hali ile sizlere ulaşabilmesi için çok aşamalı bir kalite kontrolden geçirdikten sonra beğeninize sunmaktayız. Sahip olduğunuz Burcu Okut Jewellery tasarımlarınıza her zaman aynı özenle yaklaşacağız.


• Burcu Okut Jewellery’ den satın aldığınız tüm ürünler ömür boyu bakım garantisi altındadır. Burcu Okut Jewellery ürününüzün genel bakım, temizlik ve genel kontrol işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecektir.

• Burcu Okut Jewellery’ den aldığınız tüm ürünler satın alınma tarihinden itibaren ilk 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Uygun kullanım koşulları sağlanmış ürünlerde Burcu Okut Jewellery makul sınırlarda ürünün tadilatını gerçekleştirecektir.

• Burcu Okut Jewellery sizler için her bir ürünün sayfasında, kendi özelinde belirtilen ölçü aralıklarında aynı yüzük üzerinde 2 kez ücretsiz olarak büyütme ya da küçültme işlemi yapacaktır. Belirli yüzüklerde ise ölçü büyütme ya da küçültme işlemi sonradan yapılamamaktadır. Ölçülendirme için detaylı bilgiye ürün açıklamalarında ve yüzük ölçülendirme sayfasında ulaşabilirsiniz.

Aşağıda genel itibari ile garanti kapsamı dışında kalan durumlar açıklanmıştır;

• Bakım ve Kullanım Talimatlarına uygun kullanılmamış, kullanıcı hatası ile oluşmuş hasar ve deformasyonlar garanti kapsamı dışındadır.

• Ana/orta taşın düşmesi, hasar görmesi ve kaybolması garanti kapsamı dışındadır.

• Satın alınan ürün Burcu Okut Jewellery dışında herhangi bir kurum veya kişi tarafından tadilat, ölçü, bakım vb. herhangi bir işlem görmüş ise garanti kapsamı dışında kalır.

Ürününüzle ilgili herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda vakit kaybetmeden Burcu Okut Jewellery ile iletişime geçiniz. Her bir ürün ve durum kendi içerisinde özeldir. Garanti kapsamı veya garanti süresi dışında kalan tüm tadilat işlemleriniz için yanınızdayız. Ürününüz ve sorununuz incelendikten sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi sizler ile belirliyor olacağız. Yapılacak işleme ya da işlemlere göre belirlenecek minimum tadilat ücreti için sizlerden onay alınarak, ürününüze gereken tadilat işlemleri yapılacaktır.