İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Sipariş verdiğiniz her bir Burcu Okut Jewellery tasarımı değerli madenler, en iyi kalite pırlanta ve natürel üst segment taşlar kullanılarak üst düzey bir işçilik ile sizler için üretiyoruz. Seçeceğiniz eşsiz parçaların özenli hazırlık sürecinin yanı sıra sizlerle buluştuğu an da bizler için çok önemli.

Detaylı kalite kontrol sürecinden sonra sizlere ulaşan Burcu Okut Jewellery tasarımları ile ilgili iade ve değişim sürecince de yanınızdayız.

• Burcu Okut Jewellery’de ‘’Hazır Ürün" ibaresi ile belirtilen ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya 1 defaya mahsus değiştirebilirsiniz.

• Tüm yüzükler dahil olmak üzere, sipariş üzerine hazırlanmış, üzerinde kişileştirme yapılmış (altın rengi, yüzük ölçüsü seçimi, yüzük içi yazısı vb.) ürünlerde internet satışları dahil olmak üzere MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’ nin 15. Maddesi uyarınca, 6052 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’da bahsedilen cayma, iptal ve iade hakkından muaf tutulmuştur. Bu kapsamda Burcu Okut Jewellery websitesinden ve mağazasından satın alacağınız bütün yüzüklerde iptal, iade ve değişim yapılamamaktadır.

Burcu Okut Jewellery’den satın aldığınız ‘Hazır Ürün’ ibareli (kolye, küpe, bileklik vb.) ürünleri aşağıdaki şartlar karşılandığı takdirde satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir veya 1 defaya mahsus değiştirebilirsiniz. İade ya da değişim için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir.

• Değişim ve iade talebi öncelikle  bilgi@burcuokut.com adresinden mail yolu ile yazılı olarak iletilmelidir. Mailiniz Burcu Okut Jewellery’e ulaştıktan kısa bir süre sonra, işleminiz ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir. Mailinizin tarafımıza ulaştığını lütfen kontrol ve teyit ediniz. Bizlere ulaşmayan iptal ve iade taleplerinden Burcu Okut Jewellery sorumlu değildir.

• Değişim ve iade hakkı, ürün üzerinde herhangi bir kişiselleştirilme (ölçü seçimi, altın rengi, taş ya da karat değişikliği vb.) ya da değişiklik yapılmış ise geçerli olmamaktadır.

• Ürün değişimi veya iadesinin sağlanabilmesi için, satın aldığınız ürün ve ürünle birlikte verilen bütün kutu, paket ve evrakları ile eksizsiz ve hasarsız bir şekilde Burcu Okut Jewellery’e
ulaştırılmalıdır.

• Değişim ve iade edilecek ürünün geri gönderim esnasında hasarsız ve eksizsiz bir şekilde Burcu Okut Jewellery’e ulaştırılmasından müşteriler sorumludur.

• Değişim ve iade hakkının kullanılabilmesi için ürünün kullanılmamış ve herhangi bir deformasyona uğramamış olması gerekmektedir.