BAKIM VE KULLANIM TALİMATLARI

Size eşlik eden her bir Burcu Okut Jewellery tasarımı çok değerli ve anlamlıdır.

En önemli başlangıçlara şahit olan mücevherinizi sizler için özenle tasarlıyor ve üst düzey bir işçilik ile hazırlıyoruz. Detaylı kontrollerden sonra size sunulan bu zarif parçaları dikkatli kullanım, düzenli bakım ve kontrollerle ilk günkü ışıltısı ile nesiller boyu kullanmak mümkün.

Kişiye özel hazırladığımız her bir mücevherin temel yapısında altın, platin gibi kıymetli madenler ve onu tamamlayan pırlanta, elmas, doğal taş vb. diğer malzemeler vardır. Mücevherinizi oluşturan bu narin ve değerli parçaları göz önünde bulundurarak sahip olduğunuz eşsiz tasarımı her zaman itina ile koruyup saklamanız gerekir.

• Mücevherinizi kullanmadığınız zamanlarda kutusunda tek başına saklayınız.

• Mücevherinizi sert darbe ve çarpmalara karşı koruyunuz.

• Mücevherinizi krem, yağ, katı sabun, saç spreyi, makyaj malzemeleri vb. ürünlerden uzak tutunuz. Bu tür ürünler taş ve montür arasında birikinti yaparak, mücevherinizin mat görünmesine sebep olabilir.

• Günlük ev ve bahçe işleri ile uğraşırken, ağır iş yaparken, spor yaparken, uyku esnasında, deniz ya da havuza girerken mücevherinizi mutlaka çıkarınız.

• Mücevherinizi güçlü kimyasallardan, parfümden ve asetondan uzak tutunuz.

• İhtiyaç olduğunda mücevherinizin temizlik ve bakımını aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Mücevherinizi, yumuşak özellikli temiz ve ılık su ile bir miktar bulaşık deterjanının karıştırılmış olduğu bir kapta 15 dakika bekletiniz. Yumuşak bir diş fırçası ile araları ve yüzeyleri nazikçe temizleyiniz. Temiz su ile durulayınız ve yumuşak bir bez ile kurulayınız.


Mücevherinizi, profesyonel temizlik ve bakımı için mağazamıza getirebilirsiniz. Burcu Okut Jewellery’den aldığınız bir ürünü onarım, ölçü, bakım ve benzeri durumlar için mağazamıza bizzat teslim etmenizi tavsiye ederiz. Mağazaya bizzat teslim edilemeyen durumlarda ise tüm ulaştırma masrafları karşılanarak, hasarsız ve eksiksiz bir şekilde Burcu Okut Jewellery’e ulaştırılmasından müşteriler sorumludur. Her iki durumda da öncesinde mağazamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Tüm süreçte sizlere destek olabilmek adına Burcu Okut Jewellery olarak her zaman yanınızda olacağız.

Sevgi ve keyifle kullanmanızı dileriz.

Burcu Okut Jewellery