TAŞINDIK

Yeni Adresimiz:

Suadiye Mahallesi Ülkü Sokak No 10/A Bağdat Caddesi Kadıköy İstanbul

INSTAGRAM

En güncel tasarımlar için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. @burcuokutjewellery

Kişiye Özel Tasarımlar

Burcu Okut Jewellery'de mücevherleriniz sadece etik yollar ile tedarik edilen en kaliteli pırlantaların yanı sıra özenle seçilen benzersiz ve değerli doğal taşlar kullanılarak hazırlanır. Mağazamızda tasarımcılarımız eşliğinde sizin için en mükemmel taşı seçerek hayalinizdeki yüzüğü birlikte oluşturabiliriz.

TASARIM ALYANSLAR

Burcu Okut Jewellery alyans koleksiyonunda, zarif, sade ve farklı modelleri isteğinize göre 14 ve 18 ayar altın ya da platin ile hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. İster çift, ister tek olarak ya da farklı model/renk eşleştirmeleri yaparak sipariş verebilirsiniz.

TASARIM TEKTAŞLAR

Burcu Okut Jewellery, sade, zarif, vintage esintili, minimal alyans ve tektaşları üst düzey mücevher işçiliği ile birleştiriyor. Özenle tasarlanan mücevherler altın ve platin gibi değerli madenlerden ve pırlantalardan oluşuyor. Pırlanta tektaşlara alternatif olarak safir, turmalin, morganite ve tanzanite gibi benzersiz doğal taşlar ile hazırlanan mücevher yüzükleri ve tektaşları beğeninize sunuyor. 

Adresimiz:

Suadiye Mahallesi Ülkü Sokak No 10/A Bağdat Caddesi Kadıköy Istanbul 

T:  0 216 449 08 38
M: 0 533 122 46 77
bilgi@burcuokut.com
---

Çalışma Gün ve Saatleri:

Hafta içi: 11:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Pazar: Kapalıyız

SIK SORULAN SORULAR

Ürünlerimizi mağazamızda tasarımcılarımız eşliğinde detaylandırarak sipariş verebilirsiniz. 

Alyanslar için örnek modelleri deneyerek ve size özel detayları belirleyerek, 

Pırlanta tektaşlarda örnek modelleri deneyerek, istediğiniz pırlanta kesimi, karatı ve özelliğini belirleyerek,

Renkli taşlı ürünlerde ise yine örnek modelleri görerek ve doğal taş koleksiyonumuzdan size özel taşınızı seçerek sipariş verebilirsiniz.

Mağazamıza gelemiyorsanız ise bize mail ya da telefon ile ulaşarak da sipariş verebilirsiniz. Ekibimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra üretim süremiz ortalama olarak 15 gündür. Ancak üretim süreci tasarım detayına göre değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz öncesinde mutlaka bu süre ile ilgili tasarımcılarımızdan bilgi almanızı öneririz.

Kişiye özel hazırlanan her bir mücevherin temel yapısında altın, platin gibi kıymetli madenler ve onu tamamlayan pırlanta, elmas, doğal taş vb. diğer malzemeler vardır.

Her bir mücevherin, ağırlık, işçilik, altın saflık ayarı ile üzerindeki taşların cinsi, karatı ve özelliğine göre fiyatı değişmektedir. Dolayısıyla bu faktörler netleştikten sonra fiyat verilmesi daha sağlıklı olacaktır. Bu sebeple istediğiniz ürünün fiyat bilgisini mağazamızı ziyaret ettiğinizde tasarımcılarımız ile birlikte ürün detaylarını ve özelliklerini netleştirdikten sonra en doğru şekilde alabilirsiniz. Yine de fikir vermesi için yaklaşık fiyatları bilgilerinize sunarız. 

Alyanslar

Alyanslarımızın çifti ortalama olarak 9.000 TL'dir. Modeline göre ortalama fiyatın biraz aşağısında ya da yukarısında ürünlerimiz mevcuttur.

 Pırlantalı Alyans ve Tamturlar

Pırlanta detaylı alyanslarımız ve tamturlarımız ise tek olarak fiyatı 6.700 TL’den başlamaktadır.

 Tektaşlar

Pırlanta tektaş ve doğal taşlı yüzüklerde istediğiniz karat ve özellikte çalışabiliyoruz. Fiyat aralığımız seçeceğiniz modele, taşa ve karata göre değişecektir. Özellikle merak ettiğiniz modellerle ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için bilgi@burcuokut.com adresine mail atabilir ya da mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bağdat Caddesi'ndeki mağazamızda tüm alyans modellerimizin örnekleri mevcuttur. Tektaş modellerimizin ise birer adet örneği mevcuttur.

Instagram hesabımızdan paylaştığımız ürünlerin birçoğu sipariş üzerine müşterilerimizin seçtiği taşlar ile çalıştığımız ve teslim ettiğimiz ürünlerdir. Dolayısıyla hesabımızda gördüğünüz her ürünün birebir aynısını mağazamızda göremeyebilirsiniz.

Özellikle merak ettiğiniz bir ürün var ise lütfen bizim ile iletişime geçiniz böylelikle beğendiğiniz modelin mağazada örneği olup olmadığını ve güncel bilgilerini size iletebiliriz.

Evet. Mağazamızda alyans kategorimiz hariç direkt olarak satın alabileceğiniz sınırlı sayıda ürünümüz mevcuttur. Bunlar içerisinde pırlanta tektaş, doğal taşlı yüzükler ve kolyeler bulunmaktadır.

Alyans koleksiyonumuzdaki modelleri istediğiniz renk altın ile (sarı, rose ya da beyaz) sizin ölçünüzde, içerisine istediğiniz yazı ile size özel olarak hazırlıyoruz. Tasarımında istediğiniz ufak değişiklikleri ise modelin uygunluğu doğrultusunda gerçekleştirebiliyoruz.

Hafta içi günlerde randevu almanızı öneriyoruz. Çünkü size özel ayrılan sürede  rahat bir şekilde ürünleri incelemenizi ve size özel bir danışmanlık vermeyi tercih ediyoruz. Randevu almadan uğrayan müşterilerimize de  hizmet veriyoruz, ancak randevulu müşterilerimiz ile çakışması durumunda istemeden de olsa onları biraz bekletmek durumunda kalabiliyoruz.

Cumartesi günü için ise randevu planlaması yapmıyoruz. Cumartesi gününde müşterilerimize geliş sıralarına göre hizmet ve danışmanlık veriyoruz. Olabilecek bir yoğunlukta sizi biraz bekletirsek anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Randevu için 0216 449 08 38 nolu telefon ya da bilgi@burcuokut.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Haftaiçi 11:00 – 19:00 arası, Cumartesi günleri ise 12:00 – 18:00 saatleri arasında açığız. Pazar günleri ise kapalıyız.

Sipariş üzerine size özel çalıştığımız için ürünlerimizi yakından görerek sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz. Yine de mağazamıza gelemeyen müşterilerimize uzaktan yardımcı olabiliriz. Siparişlerinizi sigortalı kargo güvencesi ile sizlere ulaştırabiliyoruz.

Ürünlerimizde 14 ve 18 ayar altın ve ayrıca isteğe bağlı olarak platin ile çalışıyoruz. Taş olarak başta pırlanta olmak üzere safir, turmalin, morganit, tanzanit gibi değerli doğal taşlar ile çalışıyoruz.

Yüzük ölçünüzü mağazamızda bizim almamız en sağlıklı yoldur.  Eğer mağazamıza gelemeyecek durumdaysanız yakınınızdaki bir kuyumcudan ölçünüzü aldırıp bildirebilirsiniz.

Eğer kız arkadaşınıza süpriz bir yüzük hazırlayacaksanız kullandığı ve yüzük parmağına tam olan bir yüzüğü bize getirebilirsiniz. İp ile ölçü alma vb. yöntemler genelde yanlış sonuç vermektedir. Diğer alternatif  ölçü yöntemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet. Büyütme ya da küçültmeye uygun yüzüklerimizin ölçüsünü müşterilerimiz için ücretsiz olarak  değiştiriyoruz. Sadece tamtur veya tasarımı ölçü değişimine uygun olmayıp, yeni baştan yapılacak yüzükler için tadilat ücreti talep ediyoruz.

Evet. Tüm ürünlerimiz Burcu Okut Jewellery tarafından garanti güvenceli ve sertifikalı olarak satılmaktadır. Ayrıca 0,30 karat ve üzeri olan tüm pırlanta tektaş ürünlerimizi uluslararası geçerli GIA sertifikası ile teslim ediyoruz.

Evet. Burcu Okut Jewellery’den aldığınız her ürünün bakımını ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizin için ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Genel olarak yılda  1 ya da 2 kez düzenli olarak bakıma getirmenizi öneriyoruz. Bu sayede aldığınız mücevherler ışıltısını ilk günkü gibi koruyacak ve bir ömür boyu memnun bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Sorunuzun cevabını burada bulamıyorsanız ya da daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU